Exponatura Ocak 2019

Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı Exponatura 2019, 17.820 ziyaretçiyi 10-13 Ocak 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 11. Hall de sağlıklı beslenme ve doğal bakım ürünleriyle buluşturdu.

Tüketici bilincinin artması ve sağlıklı-doğal beslenmeye olan ilginin yükselmesi ile doğal, organik ve sağlıklı ürünler sektörü, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yükselen pazarlar arasında yer alıyor.

Sektör büyürken ülkemizde sektörün uluslararası planlanan tek sektörel uzmanlık fuarı olma özelliğini taşıyan Exponatura, gıdadan kozmetiğe, temizlik ürünlerinden gıda takviyelerine kadar birçok farklı alandaki üretici firmayı sektör profesyonelleri ile bir araya getirdi.

Fuar, 4 gün boyunca hem profesyonel alıcıların yeni iş bağlantıları kurmasına hem de halkın yoğun ilgisine sahne oldu.

Her yıl olduğu gibi Exponatura Fuarı kapsamında organize edilen konferans programı ile bilimsel bir platform oluşturulurken güncel bilgiler tüm katılımcı ve ziyaretçiler ile paylaşıldı.

Tüm bu çalışmalarla bu yıl oldukça kapsamlı bir organizasyonla sizlerle buluşan Exponatura, 2019 yılında da güçlü ve verimli bir organizasyonla tekrar sizlerle birlikte olacak.

İlgili Görseller